וילות למסיבותאם חפשתם לעצמכם מתחם יוקרתי למסיבה שמכיל גם בריכת שחייה כדאי לכן לבחון וילות למסיבות. אולמות האירועים לא מתאימים למסיבות, הגנים יקרים והמסעדות והמועדונים לא מעניקות מספיק פרטיות. וילות למסיבות הן התשובה של מארגני האירועים בעבור אנשים פרטיים ובעלי עסקים וחברות שמבקשים לערוך מסיבות יוקרתיות.

וילות למסיבות יוקרה מציעות תפאורה מתאימה, אווירה אלגנטית ומתחמים מתאימים להצבת שולחנות הקייטרינג ובר המשקאות. אל מסיבות היוקרה מגיעים האורחים לבושים במיטב הבגדים מתוך ציפייה למצוא מתחם מפואר, אוכל טוב, תכנית בידור וחברה טובה. לקראת האירוע יש להקפיד על כל הפרטים הקטנים. תקלות קטנות כמו דשא רטוב או עודף כלור בבריכה עלולים לחבל בתדמית הערב ולהרוס את המסיבה כולה.

וילות למסיבות

מתחם חיצוני או פנימי
בימי הקיץ מציעות וילות למסיבות מתחמים לאירוח סביב הבריכה. את המתחם כולו מקשטים בבלונים, כרזות צבעוניות, משקאות קלים, גלידות ופירות טריים. אל מסיבת הבריכה מגיעים כל האורחים עם בגדי חוף ונהנים לבלות על מיטות השיזוף היוקרתיות , במים הנקיים של הבריכה, בג'קוזי ועל הדשא. בכדי למנוע עוגמת נפש חשוב לבקר מראש במתחם הוילה, לבחון את הבריכה ולברר באיזו תדירות מחליפים את המים בבריכה ומנקים את המתחם. הקפדה על איכות גבוה בבחירת הבלונים והקישוטים מבטיחה עמידות לטווח הארוך.

בימים קרים יותר אפשר יהיה לבחור וילות למסיבות שמציגות מתחם פנימי מתאים לבילוי. את המסיבה אפשר יהיה לקיים במתחם הפנימי והחיצוני במקביל. בגינה נהוג לפזר שמשיות חימום מיוחדות ולספק לאורחים מטריות ומעילים להגנה מפני הגשם. בבר המשקאות יחלקו הברמנים סיידר תפוחים חם עם מקלות קינמון, שוקו חם, קפה ומשקאות חמים עם אלכוהול.

עיצוב האירוע
היתרון הבולט ביותר בשכירת וילות למסיבות הוא האפשרות לבחור את המתחם, להתאים אותו לכמות האורחים ולעצב אותו בהתאם. לקראת מסיבות שנות ה-60 אפשר יהיה לעצב מתחם משעשע מתאים, לקראת מסיבות יוקרה אפשר יהיה לעצב מתחמים מדהימים. מעצבי האירועים נהנים לעבוד בוילות ומצליחים להפוך את הגינה ומתחם הבריכה לאזורים מקסימים ומעוצבים. מארגני מסיבות שמבקשים לעצב את המתחם בעצמם יוכלו למצוא רעיונות בקטלוגים.

תכנית בידור יוקרתית
אל וילות למסיבות אפשר להזמין הופעות בידור ומוזיקה. במתחם החדר קיימת לרוב במה קטנה לאירועים ואפשר יהיה להתקין במידת הצורך מערכת הגברה ותאורה. אל המסיבות היוקרתיות נהוג להזמין אמני בידור בכירים ומבוקשים. המתחם המעוצב מעורר התפעלות בקרב האורחים והופך את האירוע לשיחת היום. לצד ההשקעה ביוקרה כדאי להקדיש מחשבה גם לאטרקציות מיוחדות והפתעות. מארגני אירועים שמצליחים להפתיע את האורחים באטרקציות מיוחדות יזכו להערכה רבה.

וילות למסיבות מציעות לאורחים שילוב מיוחד של יוקרה ופשטות. האורחים נהנים למצוא במסיבה מאכלים אהובים ומוכרים עשויים חומרי גלם איכותיים. טאבון להכנת פיצות ומאפים איטלקיים יפזר במתחם כולו ריח משגע. את הארוחה אפשר יהיה להרכיב מבשרים איכותיים על הגריל, להוסיף כמה ירקות וסלטים ולהשלים את הארוחה כולה. מארחים שמבקשים להעניק לאורחים שלהם אווירה יוקרתית יוכלו לבחור תפריטים שמורכבים ממנות דג צלוי וקינוחים מיוחדים. וילות למסיבות מתאימות לכל סוגי האירוח וכל סוגי הקייטרינג.

עוד באותו הנושא: וילות בצפון | וילות עם בריכה | וילות למסיבות


 
מספר אורחים:
מספר לילות:
תאריך הגעה:

כתובת המייל אינה תקינה

כתובת המייל אינה תקינה
פרסום בגוגל ע"י IndiviDual | מאמר בנושא פרסום בגוגל | וילות בצפון | וילות עם בריכה | וילות למסיבות | וילות נופש | וילות באילת | מלונות בוטיק בצפון