וילות עם בריכהנופשים שבוחרים וילות עם בריכה לחופשה הבאה יוכלו ליהנות ללא כל ספק מיתרונות רבים. האפשרות לבלות בבריכה פרטית ללא כל הגבלה מהנה בכל גיל. משפחות עם ילדים תוכלנה להעניק לילדים את החופש לבלות בבריכה ללא כל חשש מהפרעה לנופשים אחרים באזור. בעבור זוגות בחופשה רומנטית מהווה הבריכה הפרטית אטרקציה מהנה לבילוי רומנטי בשעות הערב. נרות ריחניים שמפוזרים לצד הבריכה, בקבוק יין וכמה שוקולדים יהפכו את הרחצה הלילית בבריכה לרומנטית ואינטימית.

וילות עם בריכה אפשר למצוא בכל רחבי הארץ, הוילות מציעות כל מיני סוגים של בריכות שחייה. קיימות וילות עם בריכה מקורה או מחוממת שמתאימה גם לעונת החורף. לעומת זאת, ישנן וילות שמציעות בריכות קטנות בעונת הקיץ בלבד. בכדי להתרשם מבריכת השחייה בוילה כדאי לצפות בתמונות של הוילה לפני שכירתה ולברר את הפרטים אל מול בעל הוילה.

וילה עם בריכה

תקנות בטיחות בוילה
בעלי וילות עם בריכה מנחים את האורחים לשמור על תקנות הבטיחות סביב הבריכה. חשוב להקפיד להשגיח על ילדים קטנים וגדולים בבריכה ולאסור עליהם לקפוץ למים או לשחות ללא מצופים. בכדי למנוע את סכנת ההחלקה סביב הבריכה כדאי יהיה למנוע ריצה ולהשתמש בנעליים מתאימות. פרט לכך, יש להגן על העור מפני קרני השמש ולהקפיד להשתמש בקרם הגנה וביגוד מתאים. בעל הוילה מבקש מהאורחים להימנע מאכילה לצד הבריכה, השלכת חפצים אל המים ושימוש בסבון בתוך הבריכה.

משחקי מים מהנים
וילות עם בריכה זוכות לביקוש רב בקרב הנופשים הצעירים והמבוגרים. חובבי הספורט יוכלו ליהנות ממשחקי כדורעף בבריכה, משחקי כדור מים ושאר תחרויות צלילה ושחייה. ילדים יוכלו ללמוד לשחות בבטחה בבריכה ולתרגל במים הרדודים. ילדים מיומנים יוכלו ללמוד לצלול ולשחק במשחקי חפש טת המטמון בבריכה. בעזרת מצלמה מיוחדת שמצלמת תמונות מתחת למים אפשר יהיה לצלם תמונות מדהימות.

בילוי רומנטי לצד הבריכה
צימרים ובתי מלון מציעים לכל האורחים במקום בריכת שחייה משותפת. רק וילות יוקרה תוכלנה להציע לנופשים בריכה פרטית לחלוטין למשך כל החופשה. הבריכות בוילות גדולות יותר ומפוארות יותר בהשוואה לבריכות השחייה שבצימרים. בכדי לבלות ערב רומנטי לצד הבריכה כל שיש לעשות הוא לארוז כמה בגדי ים, בקבוק יין משובח, שוקולד ונרות. עם רדת הערב אפשר יהיה להאיר את הגינה בעזרת הנרות ולהפוך את המקום לרומנטי. וילות עם בריכה מתאימות לחופשות ירח דבש, יום אירוסין והצעות נישואים.

חסרונות של וילות עם בריכה
החיסרון היחיד בשכירת וילות עם בריכה בא לידי ביטוי בחובה להשגיח על הילדים ב-7 עיניים. הורים לילדים מתחת לגיל 13 לא יוכלו להשאירם לבדם במתחם הבריכה אפילו לרגע אחד. בשעות הערב יש לנעול היטב את הבית ולמנוע מצבים בהם ילדים קטנים חומקים בלילה ללא השגחת ההורים אל הבריכה. כבר בהגעה אל הוילה יש לשוחח עם הילדים ולהבהיר לכם כי אין לשהות במים ללא השגחה. חשוב לציין כי הרופאים ממליצים להימנע משחייה בבריכה או ישיבה שהייה בג'קוזי לאחר ארוחת צהריים או ארוחת ערב בשרית וכבדה.פרט לכך קשה למצוא חסרונות בחופשה עם בריכת שחייה פרטית.

עוד באותו הנושא: וילות בצפון | וילות עם בריכה | וילות למסיבות


 
מספר אורחים:
מספר לילות:
תאריך הגעה:

כתובת המייל אינה תקינה

כתובת המייל אינה תקינה
פרסום בגוגל ע"י IndiviDual | מאמר בנושא פרסום בגוגל | וילות בצפון | וילות עם בריכה | וילות למסיבות | וילות נופש | וילות באילת